با سامانه داوری24 در هر ساعت از شبانه روز از خدمات آنلاین ما در زمینه داوری و میانجیگری  بهره مند شوید. تماس با ما : 09120351037

داوری

كليه اشخاصي كه اهليت اقامه دعوا دارند مي‌توانند با تراضي يكديگر منازعه و اختلاف خود را خواه در دادگاهها طرح شده يا نشده‌باشد و درصورت طرح در هر مرحله‌اي از رسيدگي باشد، به داوري يك يا چند نفر ارجاع دهند.

ادامه مطلب

قوانین وبسایت همیار 24 :

قوانین وبسایت همیار 24 :

1- جهت ثبت مشاوره الکترونیکی کاربر باید در سایت ثبت نام نماید.

2- پس از ثبت نام کاربر، می بایستی توسط مدیر سایت ثبت نام تایید شود.

3- جهت ارسال فیلم سانحه از منوی مربوطه استفاده نمایید و تمامی اطلاعات اجباری مانند : تاریخ سانحه، محل سانحه، ساعت سانحه، و... را تکمیل نمایید.

4- جهت ارسال تصویر سانحه از منوی مربوطه استفاده نمایید و تمامی اطلاعات اجباری مانند : تاریخ سانحه، محل سانحه، ساعت سانحه، و... را تکمیل نمایید.

5- برای استفاده از خدمات مشاوره آنلاین و گفتگو با کارشناسان وبسایت همیار 24 میتوانید از منوی مربوطه و در ساعت 17 الی 19 - روزهای زوج به این قسمت مراجعه نمایید .

6- برای دریافت خدمات مشاوره حضوری پس از ثبت درخواست در وبسایت و دریافت نوبت مراجعه، متقاضی با در دست داشتن کلیه مدارک مربوطه شخصا به آدرس ارائه شده در وبسایت مراجعه نمایید.

7- مسئولیت صحت مدارک ارائه شده در بخش درخواست الکترونیکی بر عهده متقاضی می باشدو در صورت مشاهده هر گونه مغایرت وبسایت همیار 24 هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

8- در صورت نیاز به پیگیری درخواست الکترونیکی توسط وبسایت همیار 24  متقاضی موظف به ارائه مدارک برابر با اصل شده به دفتر مرکزی همیار 24 می باشد.

9- کاربران می بایست قبل از ثبت هر گونه درخواست در وبسایت، ابتدا قوانین سایت را مطالعه نمایند.

10- این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و کلیه کاربران موظف به رعایت موازین شرعی و قانونی می باشند.

ورود کاربرانداوران

"مالک اسمعیل زاده"

کارشناس وسایل نقلیه و مشاور بیمه

(عضو انجمن حرفه ای صنعت بیمه)

"غلامعباس یزدانشناس"

کارشناس تصادفات

(کارشناس رسمی دادگستری)

"دکتر بهرام بهرام نژاد"

کارشناس پزشک قانونی